Nowa kampania National Geographic

Z początkiem kwietnia wystartowała nowa kampania promująca wiosenną ramówkę kanału National Geographic. Kampanię można zobaczyć między innymi w internecie, prasie, TV oraz na nośnikach OOH. Za koncept i część kreacji odpowiada agencja Plej.
Red Bull MOBILE stawia na Plej

Red Bull MOBILE wybrał w przetargu agencję do obsługi 360. Autorem zwycięskiej idei parasolowej do komunikacji marki jest agencja Plej. Plej odpowiadać będzie za całościową komunikację online i offline Red Bull MOBILE. Pierwsza kampania zintegrowana przygotowana dla mark...
Continental wybiera Plej

Continental zaufał know-how i doświadczeniu Plej. Trwają prace nad strategią na 2019 rok. Plej będzie wspierał klienta koncepcyjnie i kreatywnie w zakresie komunikacji 360. Agencja została wyłoniona w drodze przetargu.
OSM Piątnica stawia na Plej

Kolejna marka zaufała agencji Plej. Jeden z najbardziej znanych producentów wyrobów mlecznych w Polsce – OSM Piątnica – docenił doświadczenie oraz koncepty kreatywne agencji i postawił na jej kompetencje 360. Agencja została wybrana w drodze przetargu. Szczegółowy zakres...
Agencja Plej dla Tchibo Black&White

W wyniku przeprowadzonego pod koniec ubiegłego roku dwuetapowego przetargu agencja Plej z początkiem 2018 rozpoczęła współpracę z marką Tchibo Black & White.